Ajurvéda v Indii v štáte Kerala

14 dní  |  1.11. – 14.11. 2024

Relaxačno poznávací pobyt na Ajurvédskej klinike v juhoindickom štáte Kerala, v kolíske Ajurvédy.
Čaká nás 10 dňový ozdravovací pobyt v luxusnom rezorte na brehu rozbúreného Indického oceánu. Liečebné ajurvédske procedúry sa budú striedať s masážami, akupunktúrou a cvičením jogy v tieni kokosových paliem. Angličtina nie je nevyhnutná, slovenský sprievodca prekladateľ Vám bude neustále k dispozícii –  od rannej prehliadky s ošetrujúcim lekárom až po večerné cvičenie jogy. K dispozícii je samozrejme bazén pri ktorom môžte relaxovať vo chvíľach voľna ktoré vás čakajú medzi jednotlivými procedúrami.

Na záver nášho pobytu v Južnej Indii sa presunieme do bývalého Portugalského prístavného mesta Kochin, kde aspoň na pár chvíľ počas prechádzok po starom meste zažijeme bývalú koloniálnu atmosféru, vyberieme si niektorý s nespočetných fakultatívnych výletov po neuveriteľnom ekosystéme vodných kanálov nazývajúcich sa Backwaters  a vyskúšame si vytiahnuť úlovok do veľkých ,,čínskych rybárskych sieti v prístave. Oddýchnutí a zrelaxovaní odletíme domov.

Program:

1.-2. deň: Odlet z Viedne do Južnej Indie prílet do Keraly, transfer z letiska do nášho Ajurvédskeho rezortu, oddych.

3. – 12. deň: Liečebný pobyt, procedúry relax a oddych.

13. – 14. deň: Krátky pobyt v prístavnom meste Kochin, prechádzky po starom meste v portugalskom štýle, fakultatívny výlet po kanáloch Backwaters či relax na pláži, odlet do Európy, návrat na Slovensko.

V cene je zahrnutá  medzinárodná letenka Viedeň – Kerala a späť (vrátane letiskových poplatkov, do maximálnej výšky 850 EUR), 10 dňový pobyt na ajurvédskej klinike vrátane základného vyšetrenia, všetkých procedúr, plnej penzie, miestnu dopravu, ubytovanie 2 noci v Kochine v rodinnom penzióne, slovenského sprievodcu a zároveň tlmočníka ktorý vám bude neustále k dispozícii, pomoc pri vybavení indických víz.

V cene nie je zahrnuté poplatok za neobsadenie izby druhou osobou (200 EUR), poistenie, strava 2 dni počas pobytu v Kochine, indické víza (30 EUR),  individuálny fakultatívny  výlet (cca 50 EUR) iné neuvedené služby a poplatky.

Minimálny počet klientov 8

Termín II: 01.11. 2024  – 14.11. 2024

  • Cena A (štandardná): 2700 EUR
  • Cena B (zľava KST, študent): 2650 EUR
  • Cena C (vernostná): 2600 EUR

    Prihláška na zájazd Ajurvéda v Indii v štáte Kerala - termín II.