Sprievodcovia

Na zájazdoch s CK Sancho Tour Vás budú sprevádzať títo skúsení sprievodcovia:

 tomasIng. Tomáš Toček
tomas@sanchotour.sk

Aktívne sa venuje takmer všetkým horským športom a to v každom ročnom období. Je inštruktorom VHT, má rád cestovanie a objavovanie nových horizontov. Prešiel Skalnaté hory, liezol v Alpách, túlal sa v Karpatoch, v gréckych a macedónskych horách a má za sebou niekoľko úspešných expedícii na Kaukaze, Pamíre, Andách a v Himalájach.

V CK SANCHO TOUR sa špecializuje najmä na zájazdy do Álp, na Elbrus a do Himalájí.

 

 ivanIvan Janovic
ivan@sanchotour.sk

Aktívny horolezec a skialpinista, prelezené má Tatry, rakúske a švajčiarske Alpy, miluje najmä zimné lezenie a skialpinizmus, v lete trápi svoje telo na bicykli alebo sa vyhrieva na rakúskych skalkách, väčšinou s priateľmi z Horecsportu. Za sebou má expedície v Rusku, Nepále a na Novom Zélande.

V CK SANCHO TOUR sa špecializuje najmä na túry v rakúskych Alpách, v letnej či zimnej sezóne a na expedície do Himalájí.

 

ivanwIng. Ivan Vozáry (na fotke vľavo)
iwanv@sanchotour.sk

Cestovateľ telom aj dušou, najmä po Oriente a blízkom východe. Svoj sen objaviť Indiu pozemnou cestou si už stihol niekoľkokrát splniť, rovnako ako prejazd cez Karakoram až k čínskym hraniciam. Precestoval niekoľko krát Pakistan krížom-krážom a stal sa jeho nadšeným obdivovateľom. Jeho najnovšie ,,srdcovky,, sú Uzbekistan, Barma a Madagaskar.

V CK SANCHO TOUR pripravuje pre Vás poznávacie zájazdy najmä na Madagaskar, Barmy, Iránu a  Indie.

 

peta_finalIng. Petra Horáčeková

petra@sanchotour.sk 

Vyštudovaná enviromentalna inžinierka, ktorá miluje prírodu. Venuje sa terapiám  s celým svojim veľkým srdcom v drobnom tele. Má za sebou kurzy japonskej tlakovej masáže Shiatsu , thajskú aj reflexnú masáž a kopec iných masáží od kamienkov až po orient.  V mladosti žila tri a pol roka v karavane v Portugalsku v útulku pre zvieratá kde sa staralo o týchto miláčikov. 

V CK Sancho Tour sa venuje ajurvéde a sprevádza ajurvédske pobyty do indickej Keraly.   

 

vetron Marek Harviš
vetron@sanchotour.sk

Cestu do hôr si našiel už v 12-tich rokoch. Odvtedy nežije ničím iným ako prírodou, kamarátstvom a hudbou. V 20-tich rokoch sa vďaka práci vo firme Treksport dostal do komunity lezcov, cestovateľov, skialpinistov a extrémnych dobrodruhov. Úplne prepadol skialpinizmu, miluje dobrodružstvo a stopovanie. Jedným z jeho veľkých snov je poskladať rubikovu kocku. Medzi jeho srdcovky patria výlety do hôr Rumunska, Slovinska, talianskych Dolomitov, no stále má mnoho zatiaľ nesplnených cestovateľských snov. Rád sa smeje a rád a veľmi dobre hrá na gitare, niekedy aj na zájazdoch.

V CK SANCHO TOUR sa špecializuje na zájazdy do Slovinska a Rumunska.


 

sanchoStanislav Tomka
stano@sanchotour.sk

Pútnik po vysokých horách, fotograf a tak trochu muzikant. Prechodené ma množstvo európskych hôr a takisto množstvo trekov  a expedícií v Nepále a Indických Himalájach. Je spoluzakladateľom a spolumajiteľom CK SANCHO TOUR.

V CK SANCHO TOUR sa špecializuje najmä na turistické zájazdy do Škandinávie, na Island a na trekingové expedície do himalájskych štátov.

 

pato_dekanMgr. Patrik Dekan:
patrik@sanchotour.sk

Absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu v Bratislave. Cestovanie je jeho celoživotnou drogou. Počas ročnej expedície Dandaraga precestoval Austráliu a Nový Zéland, okrem toho precestoval Európu aj Kanadu.

V CK Sancho Tour je špecialista na zapolárne oblasti Škandinávie, Nórsko a Island.

 

 

danuriDanuri Sherpa
danuri@sanchotour.sk

Mladý ale veľmi skúsený sprievodca a spoluorganizátor našich zájazdov a expedícii do Nepálu. Narodený v údolí Khumbu pod M.Everestom, pochádza z národa Šerpov, ktorí neodmysliteľne patria k histórii veľkých himalájskych dobrodružstiev. Zoznam jeho expedícii a trekov by zaplnil túto stranu. Už ako 15 ročný začal sprevádzať expedície  najprv ako nosič, neskôr ako pomocník kuchára až sa vypracoval na jedného z najlepších sprievodcov.

Zúčastniť sa treku v Nepále  s Danurim je záruka bezpečnosti,  dobrej nálady a silných zážitkov.

 

gaboGabriel Točka
gabo@sanchotour.sk

Po vysokej škole prepadol závislosti cestovania a vysokohorskej turistike. Po prvotnej snahe zdolávať najvyššie štíty dnes už skôr dáva prednosť spoznávaniu nových kultúr.
Hoci má rád rock ´n´ roll za najkrajšiu hudbu považuje „ticho“ a najkrajším koncertom je pre neho „nočný prales“. Rád fotografuje, vyhľadáva „street art“. Nie je mu cudzia ani kamera, z jeho autorskej dielne vzišlo už niekoľko titulov. Okrem Austrálie a Antarktídy precestoval už všetky kontinenty. V októbri 2013 zlanil najvyšší vodopád sveta – venezuelský Salto Angel.

V CK Sancho Tour má na starosti marketing  a pripravuje nové projekty 🙂

chepal Chepal Sherpa
chepal@sanchotour.sk
 
Jeden z našich najskúsenejších sprievodcov v Nepále a v indickom Ladakhu pochádza takisto z údolia Khumbu pod Mt. Everestom v Nepále. Zúčastnil sa množstva expedícií, výstupov a trekov v Himalájach a ako ,,climbing sherpa,, stál už na vrchole piatich  osemtisícových štítov a to Mt. Everestu, Annapurny a Manaslu, Kanchenjongy a v júli 2019 aj na vrchole K2.  Šiesteho januára 2023 vystúpil na vrchol Manaslu, je to druhý zimný výstup na túto osemtisícovku! Blahoželáme. Je našim ,,anjelom strážnym,, najmä na trekoch v Ladakhu a pri výstupe na Stok Kangri ale ak má čas a nelezie na nejakú ,,osmičku,, môže byť vašim sprievodcom na všetkých našich trekoch a expedíciach v Nepále.    
 
Ísť na trek  s Chepalom je vždy záruka dobrej organizácie, skvelej nálady a bezpečného návratu do civilizácie!!!