Na bežky do Nórska /letecky

8 dní | 17.1.  – 24.1. 2024

Nórsko je so svojimi horami a nekonečnými náhornými planinami rajom pre vyznavačov bežeckého lyžovania – bežiek. Pripravili sme pre Vás letecký zájazd do tohto raja kde si svoju ,,stopu,, nájde naozaj každý. Letecky sa prepravíme z Viedne/Prahy alebo Budapešte  do hlavného mesta Nórska Osla odkiaľ sa prenajatým mikrobusom presunieme do predhoria najvyššieho a najznámejšieho nórskeho pohoria Jotunheimen, ktorý je ľudovo nazývaný aj Domovom Obrov. Tu už na nás čakajú upravené  bežecké trate ale aj nekonečné planiny tzv. fjelly kde si môžeme s vetrom opreteky vychutnávať krásu tohto športu. Ubytovanie je zaistené v miestnej chate.

Zájazd je taktiež vhodný pre vyznávačov snežníc alebo skialpinistov!!!

Program:

1. deň: Odchod z Bratislavy v dopoludňajších hodinách, transfer na letisko do Viedne/Prahy alebo Budapešti, odlet do Osla, hlavného mesta Nórska, presun mikrobusom k národnému parku Jotunheimen (cca 4 hodiny) kde sa  ubytujeme v miestnej chate.
3.- 7. deň: Bežkovanie, prípadne skialpinistické alebo snežnicové túry v najkrajších horách Nórska.
8. deň: Presun na letisko v Osle, odlet do Viedne/Prahy alebo Budapešti.

V cene je zahrnutá spiatočná  letenka Viedeň/Praha alebo Budapešť – Oslo (vrátane všetkých poplatkov), doprava  v Nórsku prenajatým mikrobusom, ubytovanie v miestnej chate, služby slovenského sprievodcu a zároveň vodiča mikrobusu.

V cene nie je zahrnutá
strava, poistenie doprava na letisko Viedeň/Praha alebo Krakov, na vyžiadanie ju zabezpečíme.

 

Termín: 17.01.2024 – 24.01.2024

  • Cena A (štandardná): 1000 EUR
  • Cena B (zľava KST, študent, senior): 950 EUR
  • Cena C (vernostná): 900EUR

Fotogaléria z roku 2020

    Prihláška na zájazd Na bežky do Nórska /letecky